Mūsų svetainė naudoja slapukus Sutinku

PRODUKCIJA

Mūsų įmonei, nepriklausomai nuo užsakymo apimties, Jūs būsite svarbus klientas, kurio aptarnavimą stengsimės įgyvendinti aukštame lygyje.

Kartoninės pakavimo dėžės

Kraustantis ar pervežant įvairios paskirties daiktus, pakuojant konditerijos gaminius, ruošiant dovanas, pravers mažos ir didelės pakavimo dėžės, sukurtos specialiai Jūsų reikmėms. Kartoninių dėžių asortimentas gali būti labai platus ir atitinkantis skirtingus poreikius. 
Būdami savo srities specialistais mes pasirūpinsime svarbiausiais Jūsų pakavimo poreikiais ir užtikrinsime tinkamiausius kartoninių pakuočių sprendimus. Jūsų dėmesiui pristatomos įvairiausių dydžių ir rūšių popierinės pakuotės, taip pat įvairios kartono dekoracijos, papuošimai, dovanų dėžutės bei daug kitų produktų geromis kainomis! 
Kviečiame skaityti toliau ir sužinoti apie mūsų tiekiamus gofruoto kartono dėžių pasirinkimus bei atrasti geriausius pakavimo sprendimus, kurie leis sutaupyti!

Pakavimo dėžės maistui

Pakavimo dėžutės maistui sudaro vieną iš plačiausių pasirinkimų, kuriuos pristato kartono produkcijos gamintojai. Maisto produktų būna labai įvairių ir visiems jiems reikalingos specialios, formą atitinkančios, talpios dėžutės, kurios sukurtų patikimą apsaugą. Apie viską pagalvojome ir sukūrėme skirtingiems maisto produktams specialiai pritaikytas skirtingų dydžių dėžes ir dėžutes.
Kartoninėse dėžėse įpakuoti maisto produktai yra saugūs, apsaugoti nuo saulės spindulių ir kitų neigiamų aplinkos sąlygų. Kokybiškas gofrokartonas yra pakankamai tvirta medžiaga, kuri gali apsaugoti viduje laikomus maisto produktus ir išlaikyti jų šviežumą bei kokybę ilgiausią įmanomą laiką, todėl garantuojamos idealios sąlygos maisto transportavimui. 

Konditerinės dėžutės

Įvairių dydžių konditerinės dėžutės puikiai tiks pyragėliams, keksiukams, įvairiems kepiniams, tortams ir kitiems maisto produktams. Jų įvairovė be galo plati ir atitinkanti labai skirtingus poreikius. Tai ne tik paprastos, bet ir gražiai papuoštos, specialiai dovanoms skirtos dėžutės. Plačiame asortimente taip pat rasite dėžių picoms, šakočiams, buteliams pakuoti.  Be dėžučių galimi ir gėlytės ar skritulio formos konditeriniai padėkliukai bei daugybė kitų pasirinkimų.

Aštuonkampės kartoninės dėžutės šakočiams

Specialios aštuonkampės gofrokartono dėžės gali būti pritaikytos tiek mažiems, tiek dideliems šakočiams, šakočių dėžės būna apvalios ir briaunuotos. Pristatomi standartiniai šakočių dėžių išmatavimai – pasirinkimo tikrai nepritrūks, o esant poreikiui galime jį dar papildyti. Jeigu nešate šakotį į svečius, dovanojate dovaną ypatinga proga, sukursime Jums kai ką išskirtinio ir nepaprasto.

Picų dėžutės

Picoms skirtos įprastos ir visiems gerai žinomos šešiakampės dėžės pagal standartinius picų dydžius. Esant poreikiui, taip pat galėsite įsigyti ir specialių kvadratinių dėžių, skirtų picų suktinukams, perlenktoms picoms, trikampių picų dėžučių, o taip pat ir transformuojamų picų dėžių. Dydžių įvairovė labai didelė – išsirinkite iš reikiamų išmatavimų, sandėliuose turime visų standartinių dydžių picų dėžių ir dėžučių.
Pas mus rasite kone viską, kas reikalinga įvairių maisto produktų ir gėrimų pakavimui. Džiaugsimės galėdami tapti ilgalaikiais Jūsų verslo partneriais ir maisto produkcijos pakavimo reikmenų tiekėjais visais dažniausiai pasitaikančiais poreikiais!

Gofrokartono dėžės pakavimui

Gofruoto kartono dėžės yra geriausias sprendimas įvairių daiktų gabenimui. Kokio stiprumo bus apsauga, priklauso nuo sluoksnių kiekio. Mūsų prekių lentynose visuomet rasite tiek plonesnių, tiek storesnių dėžių, kurias galėsite pritaikyti skirtingoms transportavimo reikmėms.
 
Trumpai peržvelkime standartinius kartono lakštų dydžius. Gofruoto kartono dėžės susideda iš skirtingo kiekio sluoksnių ir yra žymimos atitinkamomis raidėmis:

  • E – plonas, nuo 1,2 iki 1,8mm storio mikro gofruotas kartonas. Šio kartono dėžės dažniausiai yra nedidelių išmatavimų, todėl idealiai tinka mažų ir lengvų daiktų pakavimui;
  • B – trisluoksnis gofrokartonas, susidedantis iš dviejų lygių popieriaus sluoksnių ir tarp jų esančio vieno gofruoto popieriaus sluoksnio. Tai iki 3,2mm storio, gana lengvas ir nestiprus kartonas, kuris dažniausiai yra naudojamas konditerijos gaminių pakavimui. Šis kartonas nėra tvirtas, tačiau palyginus su E tipo kartonu, vidinis gofruotas sluoksnis kur kas storesnis ir saugesnis;
  • C – tai populiariausia gofruoto kartono rūšis, susidedanti iš trijų sluoksnių, kartono storis iki 4,5mm. C tipas idealiai tinka siuntoms, įvairių didesnių daiktų pakavimui ir suteikia patikimą apsaugą nuo pažeidimų;
  • BC, BE – storiausi iš visų, apie 7mm storio kartono pasirinkimai, susidedantys iš penkių sluoksnių. Trys lygius popieriaus lakštus sustiprina du jų tarpuose esantys gofruoto popieriaus sluoksniai. Ši kartono rūšis yra pats puikiausias sprendimas trapių ir pavojingų daiktų gabenimui, sunkiems kroviniams, jis yra pritaikytas ilgalaikiam transportavimui.

Gofruotas kartonas gaminamas iš nuolatos perdirbamų žaliavų, todėl tai yra ekologiška ir aplinkai draugiška medžiaga. Gofruotas kartonas sąlyginai nebrangus ir gali patenkinti pačius įvairiausius poreikius – būtent dėl šių priežasčių prekyboje visuomet rasite daugybę gofruoto kartono pasirinkimų.

Kartoninės dovanų pakavimo dėžutės

Kartoninės pakuotės dovanoms gali būti įvairių tipų. Didžiausias jų išskirtinumas yra stilingos ir akis maloninančios puošmenos, kurios nepalieka abejingų. Sudėti į dovanų dėžutes ir dėžės galite bet ką – jos puikiai tiks ir įvairių konditerijos gaminių pakavimui, ir sunkesniems ar dužiems daiktams. Išsirinkite tinkamą gofruoto kartono storį ir sudarykite užsakymus. Mūsų meistrai sukurs gražias bei stilingas dovanų dėžutes. Dovanų dėžutės pasižymi spalvų ir dizaino įvairove ir yra kuriamos pagal unikalų skonį randant geriausius, Jums individualiai tinkančius sprendimus.

Gofro kartono dėžės siuntiniams pakuoti

Įvairios siuntiniams skirtos gofrokartono dėžės tiks kone visiems poreikiams. Pas mus rasite visko nuo batų dėžių iki specialių dokumentams, pakavimui, siuntoms, paštomatams ir kitoms reikmėms skirtų gofruoto kartono dėžių. Kartoninės dėžės gali būti su langeliu, su dangčiu, pritaikytos specialiai siuntimui ir atlaikančios pakankamai didelį svorį.

Kartono gaminiai

Jūsų dėmesiui galimos ne tik dėžės, bet ir įvairūs, skirtingoms reikmėms pritaikyti kartono gaminiai: gofruoto kartono lakštai, kartoninės dekoracijos, vienkartinės kartoninės šlepetės, kita kartono produkcija gera kaina.
Kaunas yra mūsų įmonės veiklos centras, todėl užsakymus greičiausiai galite atsiimti Kaune. Jūsų patogumui, siuntinius siunčiame reikiamu adresu visoje Lietuvoje. Sudarykite užsakymą internetu ir būsime pasiruošę įgyvendinti jį per trumpiausią įmanomą laiką.
Aukštos kokybės kartoninės dėžės urmu, platus ir įvairius poreikius atitinkantis kartono gaminių asortimentas! Pakavimas į dėžes daugiau nebesukels rūpesčių, nes pas mus rasite patogius ir praktiškus pakavimo sprendimus. Kreipkitės į mus ir mes pasirūpinsime suteikti Jums geriausius savo turimus pasiūlymus puikia kaina.