Mūsų svetainė naudoja slapukus Sutinku

Apie mus

Straipsniai apie „Carttara“: 

          Rekvizitai.vz.lt

          Agrozinios.lt

 

Džiaugiamės galėdami Jums pristatyti mūsų įmonę ir mūsų produktus !

Vienas iš pagrindinių tendencijų šiandieninėje rinkoje - visi produktai turi būti pakuojami. Reikšmingą vaidmenį tarp pakavimo produktų užima gofruoto kartono dėžės. Patraukli pakuotė pagerina produktų konkurencingumą, išskiria ją tarp analogiškų produktų, taip padidindama produktų pardavimą.

Mūsų įmonei, nepriklausomai nuo užsakymo apimties, Jūs būsite svarbus klientas, kurio aptarnavimą stengsimės įgyvendinti aukštame lygyje.
Kiekvienam mūsų klientui mes stengiamės būti orientyru pakuotės pasaulyje.
Mūsų dėžės ir pakuotė naudojama įvairiose pramonės srityse. Įsigiję naują modernišką įrangą pradėjome gaminti išskirtinius vienetinius , o taip pat ir masinius unikalius gaminius iš gofuotojo kartono. Klientui pageidaujant galime sukurti 3D gaminius  iš gofrokartono (žmogaus biustas , skulptūros, žaslai, baldai , reklaminiai stendai ir t. t. )

Mūsų įmonė turi modernią, naują, šiuolaikišką įrangą, kuri leidžia gaminti įvairaus dydžio bei sudėtingumo gofrokartono pakuotes. Visi įmonės įrengimai turi CE sertifikatus ir atitinka visus keliamus jiems Europos Sąjungos reikalavimus tokio pobūdžio gamyboje.

Pagrindinė įmonės „Carttara" veikla -  gofrokartono dėžių, naudojant FEFCO kodų katalogą, o taip pat ir individualios pakuotės kūrimas ir pakuočių gamyba iš 2, 3, 4 arba 5 sluoksnių gofrokartono, su fleksografine spauda ar tik su individualiu logotipu. Klientui pageidaujant galime atlikti vintažinį gofrokartono pjaustymą ir graviravimą.
Mūsų įmonė pagal užsakovo pageidavimus taip pat gali atlikti individualius užsakymus iškertant sudėtingų ar paprastų konfigūracijų plokštumas iš gumos, plastmasės, odos ir kitokių medžiagų (detalės, tarpinės, išklotinės, padėkliukai, kilimėliai ir t.t.).
Mes siūlome pilną komplektą paslaugų gaminant gofrokartono pakuotę ir gaminius iš gofruotojo kartono..

Įvairios dėžutės

Tikslai:

Plėtoti ir stiprinti santykius su mūsų partneriais. Tapti išskirtiniu pakuotės gamintoju, išsiskiriant iš kitų gamintojų siūlomų produktų unikalumu, gausa ir įvairove. Mes vertiname ir kuriame abipusius patikimus ryšius su klientais, pagrįstus pasitikėjimu, kompetencija ir abipuse nauda.

Misija:

Aprūpinti įvairių pramonės šakų įmones aukštos kokybės gofrokartono pakuotėmis, atitinkančius jiems keliamus reikalvimus.

Mūsų įmonės misija yra orientuota 3 kryptimis:
1. Klientas.
- Mūsų klientams mes siūlome aukštos kokybės gofrokartono dėžes, atitinkančias kiekvieno užsakovo poreikius;
- Garantuojame užsakymo sklandumą, tikslumą ir savalaikį įvykdymą;
- Siūlome platų paslaugų spektrą, lanksčią apmokėjimo sistemą;
- Mes darome viską, kad mūsų klientai būtų patenkinti ir taptų mūsų nuolatiniais partneriais.
2. Tiekėjas.
Mes kuriame mūsų santykius su pagarba, atvirumu, skaidrumu ir sąžiningumu.
3. Įmonės personalas.
Vienas iš mūsų tikslų - įmonės viduje sukurti gerovės oazę. Mes suteikiam darbuotojams tinkamas sąlygas darbui ir tobulėjimui.

 

Mūsų patyręs personalas pasiruošęs atsakyti į visus jūsų klausimus, konsultuoti pasirenkant reikalingas medžiagas, projektuojant, o taip pat apskaičiuojant ekonomiškiausią pakuotės variantą.

Savo veikoje vadovaujamės aukštos verslo bei asmeninės etikos normomis.


Mes siekiame tapti Jūsų patikimu partneriu !