Mūsų svetainė naudoja slapukus Sutinku

Gofrokartono lakštai

 

Gofrokartono lakštai atvira banga: 

         

Gofroplastiko lakštai

 

 

 

 

Nesvarbu, ar turite verslą, ar jį tik pradedate ir siunčiate produktus, kurie turi riziką būti sugadinti ar sudužti kelionėje iki Jūsų kliento, svarbu pagalvoti, kaip supakuosite prekes siuntimui. Visų pirma, labai svarbu atkreipti dėmesį į Jūsų naudojamos dėžutės tipą. Daugelis įmonių renkasi gofruoto kartono dėžutes.

 

Prieš užsakant didelį pakavimo gaminių kiekį, reikėtų apsvarstyti ir papildomų pakavimo priedų svarbą. Norėdami dar labiau apsaugoti savo produktus ar daiktus nuo galimų nelaimingų atsitikimų gabenimo metu galite naudoti gofruoto kartono lakštus.

 

Todėl nepriklausomai nuo Jūsų įmonės veiklos ir poreikio ar prekių saugojimo ir gabenimo būdo, Carttara galite rasti platų gofruoto kartono gaminių pasirinkimą. Taip pat galite rasite tarpinę priemonę produktams apsaugoti gabenimo metu - gofruoto kartono lakštus. 

 

Gofruoto kartono lakštai, dar kitaip vadinami gofruoto kartono sluoksniai arba kartono pertvaros, tai apsaugos priemonė, kuri yra naudojama norint apsaugoti įvairius produktus, prekes, ar daiktus, kurių išorė yra trapi, gabenimo, siuntimo metu. Šis gaminys yra universalus, todėl galima panaudoti įvairiais būdais. 

 

Gofruoto kartono lakštų gamyba

 

Carttara užsiima ne tik gofruoto kartono dėžių gamyba, bet ir gofrokartono lakštų gamyba. Mūsų specialistai gamina gofruoto kartono lakštus, kurie yra tvirti, kokybiški, gali būti įvairių spalvų. Šie lakštai puikiai praverčia įvairių prekių pakavimui, nes apsaugo supakuotas prekes nuo didelių smūgių ir pažeidimų. 

 

Carttara rasite įvairių spalvų ir dydžių gofrokartono lakštus atvira banga. Atviros bangos lakštai yra suprojektuoti taip, kad veiktų kaip apsauga, kuri sudaro terpę neleidžiančią produktams slankioti pakuotėje. Tokio tipo lakštai dažnai yra skaitomas kaip vienas iš nepatvariausių, nes juos sudaro tik apatinė plokštė ir gofruotas sluoksnis. Todėl toks lakštas yra lankstesnis, nei kitų tipų gofrokartonas. 

 

Gofrokartono lakšto paskirtis - naudojamas dėžės viduje, taip suteikiant papildomą apsaugą gabenimo metu. Šie lakštai gali būti įvairių dydžių, kurie gali atitikti standartinius popieriaus dydžius. Jei nerandate reikiamo dydžio gaminame pagal individualius užsakymus. Bendradarbiaujame su įvairiomis įmonėmis ir gaminame dideliais kiekiais. 

 

Didžioji dalis mūsų produkcijos, tarp jų ir gofruoto kartono lakštai, yra gaminami iš antrinės žaliavos - popieriaus ir kartono atliekų. Perdirbamas popierius ir kartonas mūsų gaminių gamyboje, padeda išsaugoti didelius kiekius pirminės žaliavos - medienos. Popieriaus ir kartono atliekas galima perdirbti nuo 4 iki 6 kartų. 

 

Gofruoto kartono lakštų privalumai

 

Gofruoto kartono banga suteikia unikalią struktūrą, todėl skirtingo dydžio ir tankumo sulenkimai suteikia skirtingo tvirtumo ir atsparumo smūgiams ir spaudimui. Apskritai, galima susitikti 5 pagrindinės bangų rūšys, gofrokartono lakštams yra naudojama F tipo banga, kuri turi 410 sulenkimus per metrą.

 

Gofruotas kartonas yra medžiaga, kurią renkasi didžioji dauguma įmonių, kurioms reikia gabenti ar pakuoti produktus bei prekes. O gofruoto kartono lakštai yra unikalios struktūros, kuri lengvai apsaugo gabenamus produktus. Todėl galime išskirti tokius lakštų privalumus:

 

  • patikima produktų apsauga;
  • lengvai perdirbama, greitai suyranti medžiaga, tinkama antriniam panaudojimui;
  • atsparumas drėgmės prasiskverbimui;
  • apsaugo lengvai dūžtančius daiktus, todėl gali atlaikyti kritimą nuo tam tikro aukščio;
  • galimybė pasirinkti lakšto spalvą, reikiamą dydį, kuris atitinka Jūsų poreikius;
  • technologiškai patogus pakavimo priedas - sudarytas iš apatinės plokštės ir gofruotos dalies, todėl leidai prisitaiko prie gabenamo daikto ar produkto formos;
  • puikiai tinka gabenti paveikslus ar kitus trapius daiktus.

 

    Prekiaujame įvairių spalvų ir  dydžių gofrokartono lakštais atvira banga.

 

 

Taip pat, pagal klientų pageidavimus, galime lakštus dengti plėvele (laminuoti) arba folija (folijuoti).

Dėl gofrokartono lakštų  prašome kreiptis  telefonu arba el. paštu.

Mes siekiame tapti Jūsų patikimu partneriu !