Mūsų svetainė naudoja slapukus Sutinku

Produkcija

Gofrokartono lakštai

 

Kartono lakštai, gofrokartono lakštai atvira banga: 

          1400mmx1000mm

 

 

 

 

Tvirti ir kokybiški, skirtingų spalvų gofruoto kartono lakštai pravers įvairių prekių pakavimui. Keleto sluoksnių gofruotas kartonas puikiai apsaugo supakuotus krovinius nuo nedidelių smūgių ir pažeidimų, padeda išlaikyti jų prekinę išvaizdą bei užtikrina saugumą viso gabenimo metu. Gofruoto kartono lakštai taip pat tinka dėžių ir dėžučių, įvairių pakuočių gamybai bei daugeliui kitų reikmių.

 

Prekiaujame įvairių spalvų ir  dydžių gofrokartono lakštais atvira banga.

 

 

Taip pat, pagal klientų pageidavimus, galime lakštus dengti plėvele (laminuoti) arba folija (folijuoti).

Dėl gofrokartono lakštų  prašome kreiptis  telefonu arba el. paštu.

Mes siekiame tapti Jūsų patikimu partneriu !

Pakuočių gamyba

 

Užsiimame įvairių pakuočių gamyba, gaminame skirtingų dydžių ir rūšių patvaraus gofruoto kartono dėžes, dėžutes, pakuotes, įvairius kartono gaminius, kurie gali būti pritaikyti skirtingoms reikmėms.

 

Kviečiame įsigyti skirtingo dydžio kartono gaminių, kurių pristatome labai platų pasirinkimą. Esant poreikiui, galime pagaminti reikiamas pakuotes pagal individualius užsakymus, pavyzdžiui, pakuotes iš septynių sluoksnių kombinuoto gofrokartono, kuris yra naudojamas sunkių bei didelės apimties krovinių gabenimui. Taip pat užnešame daugiaspalvę (skaitmeninę) ar fleksografinę spaudą, atliekame graviravima ant gofrokartono, galime pasiūlyti ir kiauraraštį tiesiog ant įvairaus storio gofrokartono, taip pat darome kongevą ( įspaudą) ant gofrokartono, laminuojam , auksuojam gofrokartono paviršių, gaminame pakuotes iš įvairių medžiagų.

 

Stengiamės atitikti pačius įvairiausius poreikius ir pasiūlyti kaip įmanoma daugiau pasirinkimų, todėl pas mus rasite kone viską, ko gali reikėti įvairių prekių pakavimui , ar gaminiams iš gofruotojo kartono.