Mūsų svetainė naudoja slapukus Sutinku

Dėžės picoms

 

Kvadratinė picos dėžė

Dėžutės picai (kvadratinės)

230 x 165 x 40 (picos suktinukams)
250 x 250 x 35

280 x 280 x 35

320 x 320 x 35
330 x 230 x 40
330 x 230 x 70 (perlenktai picai)

420 x 420 x 40
450 x 450 x 35

500 x 500 x 40
 

Šešiakampė picos dėžė

 Dėžutės picai (šiašiakampės)

250 x 250 x 50
260 x 260 x 55
280 x 280 x 35
320 x 320 x 35
420 x 420 x 35


 

 

Picų dėžės - tai lengvai sulankstoma kartoninė pakuotė, kurioje yra pakuojama pica išsinešimui. Apskritai, pakuočių gamyboje, dėžės picoms, užima aukštas pozicijas pagal populiarumą. Mes užsiimame įvairių dėžių gamyba, tačiau gaminame ir dailias, kokybiškas dėžutes picų pakavimui. 

 

Mūsų gaminamos picų pakuotės yra iš gofrokartono, jis yra saugus maisto laikymui, atsparus, tvirtas, padeda termiškai izoliuoti ir reguliuoti drėgmę, taip pat tinka maisto transportavimui. Mūsų asortimente galite rasti kvadratinės, šešiakampės ir trikampės formos picų dėžių. 

 

Nepriklausomai nuo to, kokią formą pasirinksite, galėsite mėgautis gaminio kokybe, tvirtumu bei stabilumu. Dėžutės gaminamos iš ekologiškų medžiagų. Picų dėžės iš gofruoto kartono saugo viduje esantį maistą nuo išorės poveikio, nuo nešvarumų, drėgmės, taip pat ilgiau išlaiko picą šiltą. 

 

Kokybiškas gofrokartonas užtikrina, jog tokioje pakuotėje esanti pica išsaugos ne tik kvapą ir skonį, bet ir šviežumą. Atkreipkite dėmesį į tai, kad dėžutės yra atsparios riebalams, todėl supakuotas maistas neteps rankų nešant dėžę ar automobilio sėdynės, jei pica yra vežama. 

 

Picų dėžių gamyba

Mūsų produktų gamyba remiasi sukauptomis žiniomis, profesionalia komanda, naudojama moderni įranga ir aukštos kokybės medžiagos. 

 

Mūsų gaminamos dėžės picoms yra saugios sąlyčiui su maistu, todėl vadovaujamės kriterijais, kurie yra būtini gaminant pakavimo dėžutes maistui. Picų dėžių gamybai naudojamas gofrokartonas atitinka keliamus tokiai žaliavai rekalavimus, kontaktui su maistu.

 

Šis kartonas pasižymi puikiu tvirtumu, todėl viduje esantis gaminys bus apsaugotas ne tik nuo lietaus, saulės ar kito aplinkos poveikio, bet ir nuo gniuždimo ar kitokio mechaninio poveikio. 

 

Picų dėžės yra gaminamos, kaip plokščias ruošinys (iškoltinė), kuris sulankstomas nenaudojant klijų. Todėl užsisakius picų dėžutes, jas gausite nesulankstytas. Sulanksčius šios dėžutės yra tvirtos, jas galima krauti viena ant kitos, taip pat jos turi ventiliacines angas karštam orui išeiti.

 

Picų dėžių dydžiai

Dėl picų dėžių populiarumo, mes siūlome dailias šešiakampes, keturkampes ir trikampes dėžutes picoms. Kaip jau minėjome, mūsų gaminamos dėžės picoms yra saugios sąlyčiui su maistu. Pas mus galite rasti įvairių dydžių kvadratinių ir šešiakampių picų dėžių nuo 230 x 165 x 40 iki 600 x 400 x 35.

 

Jei neradote reikiamo dydžio picoms, galite pateikti individualų užsakymą ir mes pagaminsime dėžes pagal Jūsų verslo poreikius. Pateikite savo poreikius ir viziją internetu, o mes įgyvendinsime Jūsų projektą.

 

Keturkampės picos dėžės

Populiariausias pasirinkimas picų pakavimui yra keturkampės formos picos dėžės. Tačiau ar kada susimąstėte, kodėl picos yra pakuojamos į keturkampes dėžes, o ne apvalios formos dėžes. Žinoma, tikslaus atsakymo nėra, štai kelios priežastys kodėl picos dėžės yra keturkampės:

 

Sunku pagaminti apvalios formos picos dėžę. Tai labai priklauso nuo gofrokartono specifikos. Kadangi gofrokartonas lūžta per bangos kryptį, apvalios (cilindro) formos gaminių pagaminti iš gofrokartono yra neįmanoma.

 

Keturkampių dėžių privalumas yra tas, jog gamintojams papildomai nereikia koreguoti formos, tik dėžutės ilgį, aukštį ir plotį. Visos tokios dėžutės yra pateikiamos nesulankstytos, lengvam transportavimui. 

 

Keturkampė forma apsaugo picą. Kvadratinė dėžės forma apvaliai picai, neleidžia išslysti. Todėl tai yra vienas iš sprendimų, kaip pristatyti nepažeistą gaminį į Jūsų pirkėjo namus. 

 

Šešiakampės picos dėžės

Šešiakampės picos dėžės yra šiek tiek novatoriškesnės formos nei keturkampės, tačiau atlieka tokią pačią funkciją. Picos dėžių gamybos procese yra svarbu užtikrinti, jog dėžės struktūra būtų tinkama pervežti maistą. Apskritai, tiek keturkampės, tiek šešiakampės picos dėžės turi nedidelias vetiliacines angas:

 

Vėdinimo anga. Šios šoninės skylutės yra skirtos, jog karštas oras ir garai pro jas išeitų. Tokia cirkuliacija neleidžia permirkti gofrokartonui, o picai nuo didelio kondesato kiekio suminkštėti.

 

Leidžia išlaikyti maistą šiltą. Skylutės yra dėžės šonuose, todėl yra leidžiama nuolat tekėti orui. Kadangi ventiliacinės angos dėžėse yra gana mažos, tai padeda išlaikyti reikiamą šilumos kiekį viduje, kad atkeliavusi pica dar būtų šilta. 

 

Dažniausiai užduodami klausimai

 

Kodėl picos pakuojamos į kartonines dėžės?

 

Picos yra pakuojamos į kartonines dėžes, nes jos yra pigios, panaudotą pakuotę galima perdirbti kelis kartus, lengvos, tačiau puikiai išlaiko tinkamą konstrukciją, pervežant picas ar jų laikymui.

 

Kokie yra pagrindiniai picos dėžių dydžiai?

 

Mes gaminame įvairias picų dėžės - keturkampes, šešiakampes ir trikampes. Galite rinktis iš tokių dydžių: keturkampės dėžės picų suktinukams dydžiai nuo 230 x 165 x 40 iki 330 x 230 x 40; keturkampės dėžės perlenktai picai dydžiai nuo 330 x 230 x 70 iki 600 x 400 x 35; šešiakampės dėžės dydžiai nuo 250 x 250 x 50 iki 420 x 420 x 35.