Mūsų svetainė naudoja slapukus Sutinku

Pakavimo dėžės

Klapaninės dėžės

 

Gaminamos pagal Fefco katalogo 0200-0209 kodus iš E,B,C,BE,BC gofrokartono.

Šiuo metu turime sandėlyje :

Fefco 0201  380 x 285 x 250 BC  0,53 €
Fefco 0201  390 x 390 x 235 BC  0,71 €
Fefco 0201  320 x 225 x 170 BC  0,40 €
Fefco 0201  375 x 375 x 140 BC  0,86 €
Fefco 0201  400 x 285 x 325 BC  0,94 €
Fefco 0201   320 x 225 x 210  (BE balta/ruda danga)  0,44 €
Fefco 0201   320 x 225 x 300  (BE balta/ruda danga)  0,47 €
Fefco 0201  170 x 170 x 120 B  0,22 €
Fefco 0201 355 x 205 x 125 B  0,26 €
Fefco 0201  375 x 300 x 125 B  0,30 €
Fefco 0201  385 x 385 x 115 B  0,54 €
Fefco 0201  400 x 260 x 230 B  0,39 €
Fefco 0201 405 x 345 x 125 B  0,36 €
Fefco 0201  480 x 355 x 130 B  0,38 €
Fefco 0201 920 x 590 x 440 BC (su rankenomis)

 

 


Dėl dėžučių  prašome kreiptis  telefonu arba el. paštu.

Šio tipo dėžutes gaminame pagal individualius užsakymus.

Mes siekiame tapti Jūsų patikimu partneriu !

Kraustantis ar pervežant įvairios paskirties daiktus, pakuojant konditerijos gaminius, ruošiant dovanas, pravers mažos ir didelės pakavimo dėžės, sukurtos specialiai Jūsų reikmėms. Kartoninių dėžių asortimentas gali būti labai platus ir atitinkantis skirtingus poreikius. Ne tik dėžės, bet ir įvairūs kartono gaminiai suteiks dar daugiau patogumo ir pravers įvairiais atvejais. 

Būdami savo srities specialistais mes pasirūpinsime svarbiausiais Jūsų pakavimo poreikiais ir užtikrinsime tinkamiausius kartoninių pakuočių sprendimus. Jūsų dėmesiui pristatomos įvairiausių dydžių ir rūšių popierinės pakuotės taip pat įvairios kartono dekoracijos, papuošimai, dovanų dėžutės bei daug kitų produktų geromis kainomis! 

Kviečiame skaityti toliau ir sužinoti apie mūsų tiekiamus gofruoto kartono dėžių pasirinkimus bei atrasti geriausius pakavimo sprendimus, kurie leis sutaupyti!

Pakavimo dėžės maistui

Konditerinės dėžutės sudaro vieną iš plačiausių pasirinkimų, kuriuos pristato kartono produkcijos gamintojai. Maisto produktų būna labai įvairių ir visiems jiems reikalingos specialios, formą atitinkančios, talpios dėžutės, kurios sukurtų patikimą apsaugą. Apie viską pagalvojome ir sukūrėme skirtingiems maisto produktams specialiai pritaikytas skirtingų dydžių dėžes ir dėžutes.

Turime pasirinkimų patiems įvairiausiems konditerijos gaminiams ir maisto produktams: pyragams ir pyragėliams, keksiukams, tortams, įvairiems kepiniams. Jūsų dėmesiui taip pat pristatomos ir įvairių formų dėžės picoms, picų suktinukams, perlenktoms picoms, šakočiams, specialios dėžės buteliams, gėlytės ar skirtulio formos konditeriniai padėkliukai bei daugybė kitų pasirinkimų pagal poreikius.

Kartoninėse dėžėse įpakuoti maisto produktai yra saugūs, apsaugoti nuo saulės spindulių ir kitų neigiamų aplinkos sąlygų. Kokybiškas gofrokartonas yra pakankamai tvirta medžiaga, kuri gali apsaugoti viduje laikomus maisto produktus ir išlaikyti jų šviežumą bei kokybę ilgiausią įmanomą laiką.

Konditerijos pakuočių gamybai dažniausiai naudojamas B tipo trijų sluoksnių gofruotas kartonas, kurio storis siekia apie 3mm. Kiek plonesnis, E tipo trijų sluoksnių mikrogofro kartonas (apie 1,5mm storio) idealiai tiks nedaug sveriantiems sausainiams pakuoti, taip pat mažų kartoninių užkandžių krepšelių, kavos ar arbatos puodelių įmaučių gamybai.

Pas mus rasite kone viską, kas reikalinga įvairių maisto produktų ir gėrimų pakavimui. Džiaugsimės galėdami tapti ilgalaikiais Jūsų verslo partneriais ir maisto produkcijos pakavimo reikmenų tiekėjais visais dažniausiai pasitaikančiais poreikiais.

Pakuočių gamyba

Be pakuočių konditerijai, kuriame visa kita, kas gali praversti bet kokiems pakavimo poreikiams. Užsiimame popierinių, plastikinių, ekologiškų pakuočių gamyba, kuriame specialius gofroplastiko gaminius. Savo klientams galime pasiūlyti labai platų ir įvairiapusišką gaminių asortimentą. 

Jeigu pateiktame asortimente nerandate Jums tinkamo dydžio pakuočių, arba ieškote kažko išskirtinio – kreipkitės į mus ir mes pasirūpinsime specialaus dydžio pakuočių gamyba pagal Jūsų individualius užsakymus. 
 

Kartono pakuočių gamyba

Didžioji mūsų gaminamos produkcijos dalis yra būtent iš kartono. Kiekviena pakuotė  pagaminta naudojant modernias kartono apdirbimo technologijas, taikant ilgametę patirtį ir profesionalius gamybos sprendimus. Pakuočių atliekos yra nuolatos perdirbamos kuriant iš jų naujas pakuotes. Mums svarbi aplinkos ekologija ir švara, todėl rūpinamės pateikti ekologiškus ir aplinką tausojančius sprendimus, kurie tuo pačiu būtų patogūs ir Jums.

Gofruoto kartono dėžių gamyba

Mūsų asortimente – siuntų, dovanų, tortų, sausainių, maisto, įvairių smulkmenų ir daiktų, kartoninės pakavimo dėžutės ir dėžės, juodos ir baltos, įvairių spalvų. Priklausomai nuo Jūsų poreikių, įpakavimo dėžutės gali būti su langeliu, su dangčiu arba paprastos, uždaro tipo.

Kalbant apie gofruoto kartono dėžių gamybą, naudinga peržvelgti pagrindinius gofruoto kartono tipus. Nuo kartono tipo priklauso dėžės storis, patvarumo ir apsaugos lygis, kaip ir žinoma, dėžių panaudojimo paskirtis.

Dažniausiai naudojamas trisluoksnis gofrokartonas, nors kartais pasitaiko ir penkiasluoksnio gofruoto kartono rūšių, kuris nepalyginamai tvirtesnis ir vertingesnis.

  • Ploniausias gofruotas kartonas, dar kitaip vadinamas mikrogofra, žymimas raide E ir yra apie 1,2 – 1,8mm storio;
  • kiek storesnis, dažnas konditerijos gaminių ar buitinės chemijos pakavimui pasirinkimas, trijų sluoksnių B gofrokartonas, jo storis apie 3mm;
  • C tipo trijų sluoksnių gofrokartonas siekia apie 4,5mm storį ir yra laikomas klasikiniu pasirinkimu. Ši kartono rūšis pati populiariausia, optimalaus storio, tinkama įvairių vidutinio svorio daiktų gabenimui, siuntoms ir daugeliui kitų reikmių. C tipo gofrokartono dėžės yra pakankamai patikimos ir patvarios, todėl jose gabenami daiktai išlieka saugūs;
  • BE ir BC raidėmis žymimas storas, apie 7mm storio gofrokartonas, susidedantis iš penkių sluoksnių. Tai tobulas pasirinkimas daugiau sveriantiems ir didesniems siuntiniams, daiktams, kuriems reikalinga didesnė apsauga.

Prekyboje rasite ir kitų rūšių gorfruoto kartono dėžių. Užsiimame kartoninių dėžių gamyba pagal specialius FEFCO kodus. Pas mus rasite tvarkingai pateiktas klasifikacijas ir galėsite greitai bei lengvai išsirinkti Jus labiausiai dominančius specialių dydžių dėžių pasirinkimus. Tiekiame kone visus standartinius reikalavimus atitinkančius dėžių variantus.

Mūsų veikla toli gražu neapsiriboja vien standartinių užsakymų įgyvendinimu. Gaminame unikalios konstrukcijos dėžes, esant poreikiui, gali būti pritaikyti įvairūs išskirtiniai, kūrybiniai gamybos sprendimai.

Kartono gaminiai

Jūsų dėmesiui pristatomos tvirtos ir patikimos pakavimo dėžės įvairaus dydžio ir svorio daiktams, kraustymuisi, dokumentams, maistui ir daugeliui kitų reikmių. Be pakavimo dėžių rasite įvairių papildomų priemonių – gofruoto kartono lakštų, kartoninių dekoracijų, vienkartinių kartoninių šlepečių, įvairios kitos kartono produkcijos gera kaina.

Pasirinkimas tikrai labai platus ir atitinkantis kone visus pakavimo poreikius, taip pat galima nestandartinių išmatavimų dėžių gamyba dirbant išskirtinai pagal Jūsų viziją.

Kaunas yra mūsų įmonės veiklos centras, todėl užsakymus greičiausiai galite atsiimti Kaune. Jūsų patogumui, siuntinius siunčiame reikiamu adresu visoje Lietuvoje. Sudarykite užsakymą internetu ir būsime pasiruošę įgyvendinti jį per trumpiausią įmanomą laiką.

Pakavimas į dėžes daugiau nebesukels rūpesčių, nes pas mus rasite patogius ir praktiškus pakavimo sprendimus. Aukštos kokybės gofrokartono dėžės ir dėžutės pakavimui, įvairūs gaminiai iš kartono pagal individualius užsakymus!

Kreipkitės visais rūpimais klausimais ir mes pasirūpinsime pakuočių gamyba bei pateiksime geriausius, Jūsų poreikiams labiausiai tinkamus pasiūlymus gera kaina.