Mūsų svetainė naudoja slapukus Sutinku

Produkcija

Archyvinės dėžės

 

330 x 150 x 250 B
325 x 140 x 270 B
360 x 160 x 280 B
350 x 160 x 300 B
325 x 300 x 300 B
345 x 305 x 255 BE
350 x 230 x 260 B
335 x 80 x 250 E
330 x 120 x 250 B (stovas)
330 x 85 x 245 B
335 x 120 x 250 B
330 x 150 x 270 B (Fefco 0215)

 

 

Taip pat galime pagaminti šio tipo dėžutes pagal Jūsų individualius išmatavimus.​

Dėl dėžučių  pagal individualius išmatavimus  prašome kreiptis  telefonu arba el. paštu.

Mes siekiame tapti Jūsų patikimu partneriu !
 

Archyvavimo dėžės

Norint susitvarkyti svarbius dokumentus, pravers specialiai tam skirtos archyvavimo dėžės. Ko gero nei vienos įmonės veikla neapsieitų be popierinių dokumentų archyvavimo. Sutvarkius reikiamus dokumentus galėsite greitai ir patogiai atrasti tai, ko ieškote. Jūsų darbo lentynose vyraus tvarka, todėl visi darbai bus atliekami kur kas maloniau ir efektyviau nei prieš tai. Jau vien dėl šios priežasties verta pasirūpinti archyvinėmis dėžėmis, kurias galėsite pasirinkti iš plataus mūsų pateikiamo asortimento.

 

Platus archyvavimo reikmenų pasirinkimas

 

Organizuotai tvarkant savo įmonės dokumentus, sutaupoma daug laiko ir vietos. Archyvavimo dėžės tinka ne tik saugiam bei patogiam dokumentų laikymui, bet taip pat jų transportavimui, todėl galėsite patogiai pervežti reikiamus dokumentus.

 

Mūsų įmonėje „Cartarra“ rasite platų kartoninių archyvavimo reikmenų pasirinkimą, pritaikytą įvairiems klientų poreikiams. Prekiaujame tiek archyvams skirtomis dėžėmis, tiek įvairiomis dėžutėmis, kurios puikiai tinka daugeliui biuro reikmių. Mūsų įmonėje rasite tai, ko reikia patogiam ir apgalvotam dokumentų archyvavimui.

 

Tiekiame skirtingų dydžių rudo ir balto kartono archyvavimo dėžes už prieinamą ir pirkėjui palankią patrauklią kainą.

 

Pasirūpinkite išvaizdžiomis bei patvariomis archyvavimo dėžėmis, kurias tiekia patikimi gamintojai!

Pakuočių gamyba

 

Užsiimame įvairių pakuočių gamyba, gaminame skirtingų dydžių ir rūšių patvaraus gofruoto kartono dėžes, dėžutes, pakuotes, įvairius kartono gaminius, kurie gali būti pritaikyti skirtingoms reikmėms.

 

Kviečiame įsigyti skirtingo dydžio kartono gaminių, kurių pristatome labai platų pasirinkimą. Esant poreikiui, galime pagaminti reikiamas pakuotes pagal individualius užsakymus, pavyzdžiui, pakuotes iš septynių sluoksnių kombinuoto gofrokartono, kuris yra naudojamas sunkių bei didelės apimties krovinių gabenimui. Taip pat užnešame daugiaspalvę (skaitmeninę) ar fleksografinę spaudą, atliekame graviravima ant gofrokartono, galime pasiūlyti ir kiauraraštį tiesiog ant įvairaus storio gofrokartono, taip pat darome kongevą ( įspaudą) ant gofrokartono, laminuojam , auksuojam gofrokartono paviršių, gaminame pakuotes iš įvairių medžiagų.

 

Stengiamės atitikti pačius įvairiausius poreikius ir pasiūlyti kaip įmanoma daugiau pasirinkimų, todėl pas mus rasite kone viską, ko gali reikėti įvairių prekių pakavimui , ar gaminiams iš gofruotojo kartono.