Mūsų svetainė naudoja slapukus Sutinku

Produkcija

Vienkartinės Šlepetės

 

Putų politeleno vienkartinės šlepetės yra unikali alternatyva ir naujovė viešbučiams, spa centrams, grožio salonams, soliariumams bei kitoms grožio ir sveikatingumo įstaigoms.

 

Netradicinės
Žaismingo dizaino
Vandeniui atsparios
Lengvos bei minkštos
Kiekvienai kojų išmerai tinkančios
Vienkartinio devėjimo

 

 

Šie gaminiai pasižymi puikiu kokybės ir kainos santykiu, nedidele savikaina.

Mūsų siūlomi gaminiai gaminami ir pagal individualius pageidavimus.

Dėl individualių pageidavimų prašome kreiptis telefonu arba el. paštu.

Mes siekiame tapti Jūsų patikimu partneriu !

 

Pakuočių gamyba

 

Užsiimame įvairių pakuočių gamyba, gaminame skirtingų dydžių ir rūšių patvaraus gofruoto kartono dėžes, dėžutes, pakuotes, įvairius kartono gaminius, kurie gali būti pritaikyti skirtingoms reikmėms.

 

Kviečiame įsigyti skirtingo dydžio kartono gaminių, kurių pristatome labai platų pasirinkimą. Esant poreikiui, galime pagaminti reikiamas pakuotes pagal individualius užsakymus, pavyzdžiui, pakuotes iš septynių sluoksnių kombinuoto gofrokartono, kuris yra naudojamas sunkių bei didelės apimties krovinių gabenimui. Taip pat užnešame daugiaspalvę (skaitmeninę) ar fleksografinę spaudą, atliekame graviravima ant gofrokartono, galime pasiūlyti ir kiauraraštį tiesiog ant įvairaus storio gofrokartono, taip pat darome kongevą ( įspaudą) ant gofrokartono, laminuojam , auksuojam gofrokartono paviršių, gaminame pakuotes iš įvairių medžiagų.

 

Stengiamės atitikti pačius įvairiausius poreikius ir pasiūlyti kaip įmanoma daugiau pasirinkimų, todėl pas mus rasite kone viską, ko gali reikėti įvairių prekių pakavimui , ar gaminiams iš gofruotojo kartono.