Mūsų svetainė naudoja slapukus Sutinku

Pakavimo dėžutės

Pakavimas prekių ir paslaugų gabenimo procese yra labai svarbus. Todėl tinkamai parinkta pakuotė gali pe tik apsaugoti produktą, bet ir tuo pat metu suteikti papildomos vertės. Pakavimo dėžutės yra aukštos kokybės gaminys, kuris ne tik apsaugo produktą nuo neigiamo poveikio, bet ir palengvina sandėliavimą bei siuntimą / gabenimą. 

 

Pirmoji kartoninė (ne gofruota) pakavimo dėžė buvo pagaminta XIX a. pradžioje. Vėliau gofrokartoną kaip pakuotę pirmasis panaudojo Albertas Džonsonas 1871 m. O 1879 m. Robertas Geiras, Bruklino spaustuvės savininkas, išrado kartoninių dėžių gamybos technologiją. Ši gofruoto kartono pakuotė buvo naudojama įvairiems produktams pakuoti, pavyzdžiui, dribsnių grūdams gabenti, o pirmoji šiuo pakavimo metodu pasinaudojo Kellogg kompanija. 

 

Gofruoto kartono gamyba išaugo ir visos medinės dėžės XX a. pradžioje buvo pakeistos gofruoto kartono dėžėmis. Taip pat laikui bėgant gofrokartono tipai bei aukščio ir pločio parametrai keitėsi, o ir šiandien rinka nuolat diktuoja naujus reikalavimus gofrokartonui. Todėl ir mūsų gaminamos pakuotės atitinka visus dabartinius reikalavimus.

Iš kokių medžiagų gaminamos mūsų pakuotės

Renkantis pakavimo dėžutę, labai svarbu atkreipti dėmesį į tai iš kokios medžiagos ji yra pagaminta. Apskritai, dažniausiai sutinkamos pakavimo pakuočių medžiagos gali būti plastikas, kartonas ar popierius. Medžiagos pasirinkimas labai priklauso nuo to ką Jūs norite jose pakuoti. Tačiau kaip bebūtų daug pasirinkimų, pakuotė turi pasižymėti ilgaamžiškumu, atsparumu neigiamam aplinkos poveikiui bei tvarumu. Todėl dažniausiai yra sutinkamos gofruoto kartono dėžutės. 

 

Kartoninės dėžutės yra storesnės nei popierinės dėžutės, todėl jos pasižymi didesnius tvirtumu. Mes, kaip įmonė suprantame, jog ekologiškumas užtikrinimas yra svarbi atsakomybė. Todėl mūsų gofruoto kartono dėžutės yra gaminamos iš perdirbamo kartono. Kiekviena pakuotė yra gaminama naudojant modernias apdirbimo technologijas bei užtikrinant, kad visas procesas yra saugus, taip tausojant aplinką. 

 

Kita medžiaga iš kurios gaminame, tai gofroplastikas arba dar kitaip žinomas, kaip kanalinis polipropilenas. Gofroplastiko gaminių pagrindinis požymis yra tvirtumas, dėl daugiasluoksnės polipropileno plokštės. Taip pat šios medžiagos gaminiai yra lengvi, todėl gali būti pritaikomi labai įvairiose srityse, pavyzdžiui, pakavimui augančioms daržovėms. 

 

Be medžiagos, kitas svarbus elementas pakavimo dėžučių gamyboje - išmatavimai. Gofruoto kartono dėžių gamyba yra labai įvairiapusė, todėl mes gaminame įvairių dydžių pakavimo dėžutes, skirtingų formų bei spalvų. Taip pat gaminame pakuotes ir pagal Jūsų individualius poreikius. 

 

Daugiau sužinoti apie mūsų produktus galite apie mus skiltyje.

 

Visos tokios pakuotės yra skirstomos į tipus, kurios yra pritaikomos pagal Jūsų pakuojamą prekę ar produktą. Pas mus galite rasti tokias pakavimo dėžutes:

 

Dėžutės paštomatams

 

Siuntų siuntimas per pastaruosius kelis metu išaugo labai ženkliai, todėl vienas svarbiausių dalykų yra užtikrinti dėžutės, kurioje prekės ar produktai yra, kokybę, bei tinkamai supakuoti siuntą. Ne paslaptis, jog dažniausias siuntimo būdas yra per paštomatą. Todėl yra svarbu atkreipti dėmesį ne tik pačios dėžės siuntai surinkimo metodą, bet ir į tai ar ta dėžutė telpa į paštomatą. 

 

Dėžutės paštomatams gali būti skirstomos į tokius dydžius: XS, S, M, L arba XL. Todėl puikiai galima atrasti tinkamą dėžutę, kuri atitiks Jūsų norimus lūkesčius. Nors ir dydžių pasirinkimas yra platus, dažniausiai sutinkami dėžučių paštomatams tipai yra:

 

Greito surinkimo dėžutės paštomatams. Mes tokias dėžutės siuntoms yra gaminame naudojant E, B tipo gofrokartoną. E tipo gofruotas kartonas yra 1,5 mm storio, todėl puikiai tinka lengvoms prekėms. B tipo gofruotas kartonas yra 3 mm storio, todėl šio tipo dėžutės yra šiek tiek storesnės ir tvirtesnės. Dar vienas greito surinkimo dėžučių privalumas yra tas, kad jas lengva sandėliuoti, nes jos yra plokščio pavidalo ir neužima daug vietos. 

 

Didelės arba transportinės dėžės paštomatams. Mes tokias dėžės paštomatams gaminame pagal Fefco 0201 ir 0203 standartą. Taip pat tokių dėžių dydžiai yra gaminami pagal Jūsų individualius poreikius. 

 

Mūsų pakavimo dėžutės paštomatams yra gaminamos iš perdirbto kartono, o pasiekus vartotoją tokias dėžes galima rūšiuoti. 

 

Dėžės picoms

 

Dėžės picoms - tai lengvai sulankstoma kartoninė pakuotė, kurioje galima laikyti picas išsinešimui. Picos dėžutė yra gaminama iš gofruoto kartono, kuris yra saugus maisto laikymui, taip pat yra atspari, tvirta, termiškai izoliuoja ir reguliuoja drėgmę bei tinkama maisto transportavimui. 

 

Gofruoto kartono dėžės picoms buvo patentuotos 1963 m., todėl iki šiol yra išlaikomas tokių pakuočių standartas - jos turi būti plokščias ruošinys, kurį būtų galima sulankstyti be klijų, taip pat jos turi būti tvirtos, jog būtų galima jas krauti viena ant kitos bei tuo pat metu turėtų ventiliacines angas karštam orui išeiti. 

 

Mūsų gaminamos gofruoto kartono dėžės picoms yra saugios. Todėl saugiai galima pakuoti maisto gaminį šioje pakuotėje. Mes gaminame:

 

  • Kvadratines dėžes - picos suktinukams (dydžiai nuo 230 x 165 x 40 iki 330 x 230 x 40) ir perlenktai picai (dydžiai nuo 330 x 230 x 70 iki 600 x 400 x 35);
  • Šešiakampes dėžes - dydžiai nuo 250 x 250 x 50 iki 500 x 500 x 40

 

Konditerinės dėžutės

 

Konditeriniai gaminiai yra vieni iš tų gaminių, kurių pakavimas yra svarbiausias. Todėl yra svarbu atkreipti dėmesį į tokios pakuotės struktūrą ir tvirtumą išlaikyti gaminį nepažeistą transportuojant. 

 

Apskritai, konditerinės dėžutės, kaip ir dėžės picoms, yra lengvai surenkamos, be jokių pridėtinių klijų, kurie gali būti kenksmingi maisto produktui. Šios pakuotės pasižymi savo tvirtumu. Mes stengiamės užtikrinti kokybišką Jūsų produkto pristatymą, todėl gaminame tokias konditerines dėžutes:

 

Konditerinės dėžutės. Šios dėžutės dažniausiai yra atviros, t.y. neturi jokio dangčio, kuris galėtų uždengti Jūsų gaminį. Labai populiarus būdas tokiose dėžutėse gabenti sausainius. 

 

Dėžutės tortams ir pyragams. Šių dėžučių pagrindinis skiriamasis bruožas yra aukštis. Dažniausiai tortinės dėžutės yra aukštesnės, o dėžutės pyragams nėra didelio aukščio. Abiejų šių dėžučių pagrindinis tikslas yra apsaugoti konditerinį gaminį jį transportuojant.

 

Dėžutės keksiukams. Tokios dėžutės yra patogios, nes viduje turi skirtukus, kurie lengvai gali ne tik padėti atskirti gaminius vienus nuo kito, bet tuo pat metu neleisti transportavimo metu jiems nuslysti. 

 

Dėžutės šakočiams. Šakočiai bene trapiausias konditerinis gaminys, kurio transportavimas gali tapti iššūkiu. Tačiau aukšto cilindro formos dėžutės užtikrins, jog nei vienas ragelis nenulūš nuo šakočio transportavimo metu. Tokio tipo dėžutės dažniausiai yra gaminamos pagal individualius Jūsų gaminio parametrus.

 

Dėžutės pagal fefco kodą

 

Fefco yra standartizuota sistema pagal kurią yra gaminami gofruoto kartono gaminiai. Todėl Fefco katalogas turi skirtingus kodus, kurie yra naudojami gaminant kartonines dėžes. Pagal Fefco kodą mes gaminame tokias dėžutes:

 

Fefco 02xx - tai supjaustyto lakšto pakavimo dėžės, jos dažniausiai turi vieną suklijuotą ar susiūtą dalį bei turi viršutinius ir apatinius atlankus. Šios dėžės yra transportuojamos plokščios. 

 

Fefco 03xx - tai teleskopinio tipo pakavimo dėžės. Šios dėžės yra šiek tiek sudėtingesnės savo sudėjimu, nes jos dažniausiai turi kelias sudedamąsias dalis, kurios susideda viena į kitą. Dažniausiai, sutinkamas tokios dėžės tipas yra dėžutės su dangteliu.

 

Fefco 04xx - tai sulankstomos pakavimo dėžutės ir padėkliukai. Dažniausiai sutinkama forma plokščia, kuris yra suprojektuotas taip, jog pakuotė atrodo kaip dugno tęsinys, o jų surinkimas yra lengvas ir greitas. 

 

Fefco 05xx - tai voko tipo pakavimo dėžės. Tokios pakavimo dėžės yra komplektuojamos įsistumiant vieną į kitą, todėl jos yra gaminamos iš kelių kartono lapų. 

 

Fefco 06xx - tai kieto tipo dėžės. Tokių dėžių projektavimas yra toks, jog yra dvi šoninės dalys ir viena pagrindinė dalis. Tokios dėžės yra sujungiamos susiuvant arba susegant kabėmis. 

 

Fefco 07xx - tai klijuotos pakavimo dėžės. Gaminamos iš vienos plokštės, tačiau galutinis dėžės pavidalas yra pasiekiamas klijuojant gofruotą kartoną. 

 

Fefco 09xx - tai papildomi elementai. Papildomi elementai padeda užtikrinti gabenamų prekių ar produktų kokybę. Tai gali būti perdengimai, pertvaros, vidaus dėklai ir panašiai.

 

Atviros dėžutės

 

Atviros dėžutės yra dažniausiai naudojamos kaip pagalbinė priemonė norint sandėliuoti įvairius produktus. Mes gaminame atviras dėžutės pagal Fefco 0422 kodą, iš E (1,5 mm), B (3 mm) ir C (4 mm) tipo kartono, kuris gali būti dengtas balta, juoda arba ruda danga. 

 

Dažniausiai sutinkama atviro tipo dėžutė - displėjaus pakuotė. Tokio tipo pakuotės atlieka dvi funkcijas: pirma funkcija - puikiai tinkama pakuotė transportavimui, antra funkcija - išstatymas lentynoje. Į tokias dėžutės galima pakuoti tokius gaminius, kaip batonėliai, sūreliai ir panašiai. Tai yra greito surinkimo pakuotės, kurios nereikalauja jokių papildomų klijavimų. Todėl yra saugios gabenti maisto produktus, kurie nėra individualiose pakuotese.

 

Dėžutės su dangteliu

 

Dėžutes su dangteliu dažniausiai yra pritaikomos dokumentų sandėliavimo arba perkraustymo tikslais. Tokios dėžės lengvai apsaugo svarbius dokumentus ar daiktus nuo išorinių pažeidimų, taip pat dėl tvirtos konstrukcijos, smūgio ar spaudimo jėga lengvai nepažeis viduje esančių daiktų. Pavyzdžiui, norint saugiau nugabenti daiktus, saugiausias ir patikimiausias būdas tuos daiktus sudėti į tvirtas kartonines dėžės, kurios ne tik apsaugos Jūsų daiktus, bet yra patogus būdas pernešti daiktus iš taško A, į tašką B. 

 

Šios dėžutės yra sudarytos iš dvieju daliu, todėl lengvai gali būti montuojamos. Šis dėžių tipas yra puikus pasirinkimas norint laikinai laikyti svarbius daiktus. 

 

Mūsų įmonė tokias dėžutes gamina pagal fefco 0307; 0330; 0331 ir 0321 kodus. Dėžutės taip pat yra iš iš E (1,5 mm), B (3 mm) ir C (4 mm) tipo gofruoto kartono - tai yra trijų sluoksnių kartonas, kuris yra labiausiai paplitęs pakavimo pramonėje. Dėžutės dangtelio aukštis yra 40 mm.

 

Dovanų dėžutės

 

Dovanų pakavimas gali būti nelengva užduotis, ypač jei nežinote kaip tą dovaną supakuoti. Todėl vienas iš geriausių būdų yra pakuoti dovanas į  dėžutes. Labai dažnai tokios dovanos yra skirtos verslo partneriams, bet daugiau ir daugiau žmonių renkasi personalizuotas dovanų dėžutes su graviruotais užrašais. 

 

Dovanoms puikiai tiks tokie dėžučių tipai - dėžutės buteliams, dėžutės su kaspinėliais, dėžutės su langeliu bei dėžutės su užrašu. Tai yra pagrindinės pakuotės, kurios gali sudaryti norimą „wow“ efektą. 

 

Ant tokių išskirtinių dovanų dėžučių galite dar graviruoti užrašus pagal Jūsų pasirinktą šriftą, taip dar labiau personalizuoti dovaną. Mūsų asortimente rasite kvadratinės, namelio, cilindro, stačiakampio formos dovanų pakavimo dėžutes. Taip pat kai kurios dovanų dėžutės yra su kartoninėmis rankenėlėmis. 

 

Spalvotos dėžutės

 

Spalvotos dėžutes yra gana sunku atrasti, nes mažai tokių yra pagaminama. Tai priklauso nuo to, jog gamybos metu kartonas turi būti dažomas, o ir tokių dėžučių kaina gali ženkliai skirtis nuo įprastų pakavimo dėžučių. 

 

Apskritai, spalvotas kartonas žavi kiekvieną savo patrauklumu, taip pat padeda išsiskirti iš minios, ypač jei turite verslą, kuris siunčia prekes / produktus per paštomatą. Taip pat labai dažnai yra sutinkamas spalvotas kartonas namuose, kur galima pakuoti vaikiškus žaislus arba kitus daiktus. 

 

Dar galite aptikti ir tokias spalvotas dėžutes, kurios yra „pagalvėlės“ tipo, jos yra smulkios, todėl ir tokių dėžučių gaminimas nėra sudėtingas, o jos dažnai yra gaminamos iš spalvoto kartono. Taip be jokių didelių rūpesčių galėsite supakuoti savo norimas dovanas ar smulkius daiktus. 

 

Dažniausiai užduodami klausimai

 

  1. Kiek kainuoja kartoninės dėžės?

 

Kartoninių dėžių kaina nėra didelė. Mūsų gaminamos kartoninės dėžės yra gaminamos iš antrinės žaliavos, t.y. perdirbamo kartono. Todėl yra sutaupoma pirminėms žaliavoms, tai ženkliai sumažininat pardavimo kainą. 

 

  1. Kaip supakuoti dovanų dėžutę?

 

Dovanų pakavimas yra vienas iš tų atpalaiduojančių veiklų, kurios ne tik džiugina Jus, bet ir Jūsų artimuosius, draugus ar verslo partnerius. Paprasčiausias būdas yra pakuoti dovaną į dėžutę. Mes siūlome suasmenintas, graviruotas dovanų dėžutės, kurios tikrai gali padaryti norimą „wow“ efektą.