Mūsų svetainė naudoja slapukus Sutinku

Dėžių gamyba

Pakuočių gamyba yra viena iš svarbiausių dalių, ypač jei tai yra susiję su produktų ar prekių transportavimu ir sandėliavimu. Nors dėžės gali būti gaminamos iš įvairių medžiagų, pavyzdžiui, tokios kaip plastikas, tačiau populiariausias būdas gaminti dėžes yra iš kartono. 

 

Kartoninė dėžė pasižymi ilgaamžiškumu, atsparumu neigiamam aplinkos poveikiui bei tvarumu. Tvirtesnės už kartonines dėžutes yra gofruoto kartono dėžės. Gofruotas kartonas yra dažniausiai sudarytas iš vieno gofruoto lakšto ir dviejų lygių lakštų. Gofruotas lakštas viduje suteikia dėžei tvirtumo. Toliau tekste aptarsime:

 

Gofruotas kartonas

Gofruotas kartonas - tai medžiaga, susidedanti iš gofruoto lakšto ir dviejų arba vieno lygaus popieriaus sluoksnių. Apskritai, gofruoto kartono gamybai yra naudojamas dviejų, trijų, penkių ir septynių sluoksnių gofrokartonas. 

 

Pakavimo pramonėje populiariausias gofruoto kartono pasirinkimas yra trijų sluoksnių, žymimas E, B, C raidėmis ir 5 sluoksnių gofroakrtonas žymimas BE ir BC .Toks gofruotas kartonas yra maksimaliai patogus, praktiškas ir stabilus, todėl užtikrina, kad produktai ar prekės pervežimo metu nebūtų pažeistos. Gofruoto kartono dėžių gamyboje pagrinde vadovaujamasi FEFCO katalogo šablonais. Bet pagal individualius kliento pageidavimus galima sukurti ir individualią pakuotę.

 

FEFCO (Europos gofruoto kartono gamintojų asociacija) katalogas yra tarsi gofrokartono dėžučių „biblija“. Šiame vadove galite rasti visus įmanomus dėžučių stilius - keleta kategorijų pagal kurias gaminame gofruoto kartono dėžutes:

 

02xx - supjaustyto lakšto pakavimo dėžės, turi vieną suklijuotą dalį bei viršutinius ir apatinius atlankus. 

 

03xx - teleskopinio tipo dėžutėms gaminti, dažniausiai sudaromos iš daugiau nei vieno gabalo kartono (dugno ir dangtelio dizainas).

 

04xx - sulankstomos pakavimo dėžutės. Tokios dėžutės greitai ir lengvai surenkamos. 

 

05xx - voko tipo dėžutės, kurios komplektuojamos įstumiant vieną į kitą. 

 

06xx - kieto tipo dėžės, kurios yra sujungiamos susiuvant arba susegant kabėmis. 

 

07xx - klijuotos dėžės. Tokio tipo gofruoto kartono dėžutės yra gaminamos iš vieno gofrokartono lakšto.

 

09xx - papildomi elementai ( įdėklai ,intarpai ,grotelės...t.t) kurie padeda užtikrinti gabenamų prekių ar produktų saugumą. 

 

FEFCO kataloge galima rasti įvairius dėžučių stilius, todėl tai laisvai galime pritaikyti pagal Jūsų specialius produkto ar prekės poreikius. Viskas ką Jums reikia pateikti, tai vidinius išmatavimus, taip pat ar reikalingi papildomi atitvarai, jei išmatavimų nežinote mes paruošime Jums maketą pagal konkretu Jūsų produktą.

 

Gofruoto kartono pakuotės gaminamos iš perdirbto popierius, kartono atliekų. Tai antrinė žaliava, kuri yra sėkmingai naudojama popieriaus ir kartono gaminių gamyboje. Tokią pakuotę galima perdirbti iki 4-6 kartų. 

 

Kartoninių dėžių gamyba

Kartoninės dėžės dažniausiai yra naudojamos kaip „gabenimo, sandeliavimo konteineriai“. Todėl tokiose dėžutėse produktas ar prekė dažniausiai išbūna nuo gamybos iki platinimo ir pardavimo, kartais net iki galutinio naudojimo. Pavyzdžiui, siunčiant produktą ar prekes klientui. 

 

Dėžutės savaime suteikia tam tikrą gaminio apsaugą, tačiau dažnai reikia vidinių komponentų, tokių kaip anksčiau minėti, papildomi elementai, kurie sutvirtina ir apsaugo gaminį nuo pažeidimų. 

 

Mes gaminame gofruoto kartono dėžutes, todėl yra svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad vienas pagrindinių tokių dėžučių privalumų yra atsparumas gniuždymui ir tvirtumas krovimui sandeliuose į aukštį. Todėl jei turite produktus ar prekes, kurias reikia sandėliuoti, gofrokartono dėžės puikiai tam tinka. 

 

Mūsų pakuotės dizaineriai kartoninių dėžučių gamybą pradeda nuo konkretaus projekto poreikių, pavyzdžiui, gaminio charakteristikos ir pakuotės paskirties. Maketavimas yra vienas iš svarbiausių gamybos etapų. Jei pasirinkote mūsų asortimente esančią dėžutę, tai maketai jau yra paruošti ir iškart galime pradėti jų gamybą.

Ęsant poreikiui individualiam užsakymui, mūsų specialistai sukurs Jums tinkantį maketą, kuris atitiks reikalavimus, bei tiks Jūsų produkcijos pakavimui.

 

Dėžutės gali būti naudojamos rinkodaros, prekybos, sandeliavimo, reprezentacijos, o taip pat ir  pardavimo vietose, siunčiant įvairių prekių siuntas. Mūsų asortimente galite rasti gofrokartono dėžutes skirtas:

 

Pašto dėžių gamyba

Pašto dėžių gamyba per pastaruosius metus išaugo labai ženkliai, todėl užsakomų produktų pakuotės turi būti kokybiškos ir patvarios. Ne paslaptis, kad daugelis vartotojų užsisako daugelį prekių internetu, o jos atkeliauja per paštomatus, todėl prekybininkams yra svarbu, kad reikia didelio kiekio pašto dėžių, kur galėtu supakuoti kliento prekes ar produktus. 

 

Pašto dėžės gali būti skirstomos į tokius dydžius, kaip XS, S, M, L arba XL. Tikrai galite rasti nemažą pasirinkimą Jūsų produktams ir prekėms pakuoti. 

 

Pašto dėžutės yra gaminamos pagal Jūsų verslo poreikius nuo 1 vnt , o taip pat ir dideliais kiekiais. Ant pašto dėžių galima atspausdinti Jūsų įmonės logotipą ar kitą ženklinimą. Apskritai, šių dėžių dydžių pasirinkimas yra platus, kurį mes galime atlikti pagal kiekvieno kliento poreikius. Mes gaminame visokiausias pašto dėžutes, neapsiribojame tik standartiniais dydžiais ar formomis.

 

Greito surinkimo pašto dėžės. Tokios pašto dėžės yra gaminamos naudojant E, B tipo gofrokartoną. E tipo gofrokartonas yra 1,5 mm storio, todėl dėžės yra lengvos ir tinkamos nesunkioms prekėms pakuoti. B tipo gofrokartonas yra 3 mm storio. Šio tipo gofrokartonas yra storesnis ir tvirtesnis, todėl galite pakuoti sunkesnius produktus arba prekes. Greito surinkimo dėžes yra lengva sandėliuoti, nes atkeliauja pas Jus plokščio pavidalo, todėl jas galite surinkti prieš siunčiant prekes. 

 

Didelės, transportinės pašto dėžės. Tokios dėžės gaminamos pagal FEFCO 0201 ir 0203 standartą. Šio tipo pašto dėžės gaminamos iš storesnio kietesnio gofroakrtono BE ir BC markės. Šios 4,5- 7 mm storio dėžės yra patogios transportuoti didelius produktus arba prekes į pardavimo vietas arba į Jūsų klientų namus.

 

Pašto dėžės gaminame pagal individualius verslo užsakymus dideliais kiekiais, todėl vertiname ilgalaikį bendradarbiavimą. 

 

 

Dažniausiai užduodami klausimai

 

  1. Nuo ko priklauso dėžių gamybos kaina?

 

Dėžių gamybai yra naudojamos aukštos kokybės medžiagos arba perdirbamos žaliavos. Todėl kaina gali priklausyti nuo Jūsų užsakomo dėžių kiekio, ir pasirinkto gofrokartono rūšies (tvirtumo,stiprumo).

 

  1. Kiek trunka dėžių gamyba?

 

Dėžių gamyba trunka individualų laiko tarpą. Šis faktorius priklauso nuo užsakymo dydžio, gaminamų dėžių kiekio ir kitų faktorių.